FOTOKLUB LANŠKROUN

Fotosession v Hronově, 16. 2. 2006


Ve čtvrtek 16. února 2006 jsme (Skalda s Vlaďkou, Honza a já) vyjeli na další prezentaci o naší činnosti, tentokrát do Jiráskova Hronova na akci nazvanou Fotosession.

Na začátek musím říct, že si to už pořádně nepamatuju, protože to bylo před dlouhou dobou, případné omyly jsou způsobené výpadky paměti. Aspoň podle informací EXIF to začínalo v 18 hodin.

Celé to spočívalo v tom, že každý nejdřív dostal do ruky sklenku s vínem, potom nás někdo uvedl, potom nás Skalda uvedl, potom jsem vytáhl já své fotografie na stoly, potom lidi chodili kolem stolů a prohlíželi si je, potom mi k tomu sem tam něco řekli, potom jsem schoval své fotografie, potom vytáhl Honza své fotografie na stoly, potom lidi chodili kolem stolů a prohlíželi si je, potom mu k tomu sem tam něco řekli, potom schoval své fotografie, potom vytáhl Skalda své fotografie na stoly, potom lidi chodili kolem stolů a prohlíželi si je, potom mu k tomu sem tam něco řekli, potom schoval své fotografie, potom Skalda vytáhl Radkovy fotografie na stoly, potom lidi chodili kolem stolů a prohlíželi si je, potom k tomu sem tam něco řekli, potom Skalda schoval Radkovy fotografie, potom Skalda vytáhl fotografie z pivovaru na stoly, potom lidi chodili kolem stolů a prohlíželi si je, potom k tomu sem tam něco řekli, potom Skalda schoval fotografie z pivovaru, potom byl konec, potom jsme odjeli do kteréhosi jiného města, potom jsme se podívali na výstavu prvoplánových černobilých aktů v jakési galerii, potom jsme jeli domů.

Jo, ještě jsem zapomněl napsat, že Skalda mezitím spustil alarm na baru vedle a musela přijet majitelka alarm vypnout.

Tak na závěr musím říct, že se mi to líbilo, protože se jim to taky líbilo.
Tak to je asi všechno, co jsem chtěl napsat.
Tak snad se vám budou líbit i ty výcvaky dole.
Tak zase někdy příště napřečtenou.

Petr

Petr Macháček – 8.1.2007 20:21
nahoru

© 2004 - 2019 Fotoklub Lanškroun | Tvorba WWW stránek Petr Macháček | RSS | redakční systém | on-line návštěvníků: | počítadlo:
optimalizace PageRank.cz
Cestovní systém Egypt Jazykové kurzy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zájezdy Zvesela